Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Aby uzyskać więcej informacji lub zmienić ustawienia kliknij tutaj. Jeśli zgadzasz się na używanie plików cookie kliknij "Dalej" lub po prostu kontynuuj przeglądanie. Dalej
0
Koszyk jest pusty :(
Wybierz i zamów najlepszy produkt dla Ciebie :)
0,00 zł 0
STREFA:
1020300
Serie wydawnicze: Monografie
Książki dla praktyków: Prawo i postępowanie cywilne

Kurator spadku

Liczba stron: 232
Nr wydania: I
Rok wydania: 2009
Język: polski
Format: A5
Dostępność produktu: niedostępny
ISBN: 9788376202532
Wydawnictwo: LexisNexis
Opis

Kurator spadku to kompleksowa analiza instytucji kurateli spadku, służącej ochronie spadku nieobjętego i umożliwiającej uporządkowanie stosunków prawnych. W obrocie prawnym spadki nieobjęte stanowią znaczne obciążenie: utrudniają osobom trzecim realizację roszczeń, prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych, destabilizują rynek nieruchomości. Opracowanie zawiera liczne przykłady praktyczne oraz wzory pism. Książka przeznaczona jest dla sędziów, profesjonalnych pełnomocników, urzędników oraz osób zajmujących się rynkiem nieruchomości, w szczególności zarządców nieruchomości, czyli praktyków mogących mieć do czynienia z instytucją kurateli spadku. Autor jest doktorantem i pracownikiem naukowym Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Pełni funkcję kuratora spadku w kilku sądach w Polsce. Przez wiele lat zajmował się poszukiwaniem spadkobierców w międzynarodowych sprawach spadkowych.

Opinie klientów
Statystyki ocen
Średnia ocen: 00
Ilość dodanych ocen: 0
Ilość opinii: 0
Dodaj recenzję
(4/5)
Dla wybranych klientów zostanie wysłany kod rabatowy na zakupy w księgarni LexisNexis.
Recenzje
Brak opinii klientów
 
Inne z tej kategorii
Na skróty
Nasze Produkty
Krótko o autorze

Margoński Marcin

Margoński Marcin
doktorant i pracownik naukowy Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Pełni funkcję kuratora spadku w kilku sądach w Polsce. Przez wiele lat zajmował się poszukiwaniem spadkobierców w międzynarodowych sprawach spadkowych.
Polecamy
Polecamy
Dodaj własną opinię
DODAJ WŁASNĄ OPINIĘ - KLIKNIJ
Copyright © LexisNexis Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa